رزرو آنلاین ویلا سوییت و اقامتگاه بوم گردی
شهرهای مورد علاقت رو پیدا کن

رزرو و اجاره ویلا در رامسر(۱۵۱)

مرتب سازی : پیشفرض | ارزان ترین | گران ترین

بیشتر بخوانید

 

رامسر که غربی ترین شهر استان مازندران است، در منطقه ای بسیار زیبا بین کوه و جنگل و دریا قرار گرفته است که این موضوع باعث می‌شود این شهر از نظر گردشگری بسیار مورد توجه قرار بگیرد زیرا رامسر شامل مناطق شهری، روستایی، ساحلی، ییلاقی، جنگلی و کوهستانی است. این شهر طیف وسیعی از سلایق گردشگران را در بر میگیرد. تمام این موارد علاوه بر زیبایی های دیگری که دارد باعث شده است که این شهر عروس شهرهای شمال ایران لقب بگیرد.

این شهر به دلیل جذب بالای گردشگران داخلی و خارجی، منطقه ای مناسب برای سرمایه گذاری در جهت گردشگری می‌باشد.

مناطق ویلا در رامسر

در این شهر ویلاهای بسیار زیادی برای اقامت گردشگران و مسافران ساخته شده است که به دلیل تنوع منطقه ای و آب و هوایی، ویلاهای مختلفی را می‌توان مشاهده کرد که شامل ویلاهای ساحلی، جنگلی، روستایی، کوهپایه ای و شهری می‌باشد.

ویلا ساحلی

به دلیل مجاورت رامسر با دریای خزر تعداد زیادی ویلای ساحلی را در این شهر می‌توان یافت. ویلاهای ساحلی دارای چشم انداز بسیار زیبای دریا هستند. که به علت نزدیکی به دریا، دسترسی بسیار عالی به ساحل دارند و برای کسانی که عاشق دریا هستن ویلاهای ساحلی رامسر مکانی بسیار مناسب برای اقامت می‌باشند.بعضی از ویلاهای ساحلی رامسر که در مجاورت دریا قرار دارند دارای ساحل اختصاصی نیز می‌باشند. تعدادی از ویلاها نیز در محل تلاقی دریا و جنگل قرار دارند که این امر باعث شده این ویلاها داری منظره زیبای دریا و جنگل باشند.

ویلا جنگلی در رامسر

مناطق جنگلی رامسر به دلیل طبیعت بکر و آب و هوای خوبی که دارند مسافران و گردشگران بسیار زیادی را به خود جلب می‌کنند. ویلاهای جنگلی رامسر دارای مناظر بدیع، چشم اندازهای زیبا و طبیعت بینظیری می‌باشند که برای عاشقان جنگل و دوست داران طبیعت بسیار ایده آل می‌باشند. به دلیل نزدیکی این ویلاها به جنگل، مسافرانی که در آنها اقامت دارند می‌تواند زمان زیادی از اقامت خود را در جنگل ها بگذرانند. آب و هوای مناطق جنگلی شمال کشور معتدل می‌باشد و سفر در هر فصلی از سال به جنگل بسیار لذت بخش است.

ویلاهای روستایی رامسر

روستاهای اطراف  رامسر دارای طبیعتی غنی و پیشینه تاریخی زیادی هستند. اکثر این روستاها بافت روستایی خود را حفظ کرده اند و سفر به این روستاها می‌تواند از نظر شناخت سبک زندگی روستایی بسیار جذاب باشد.

ویلاهای شهری رامسر

ویلاهای شهری رامسر مناسب برای کسانی است که می‌خواهند علاوه بر اقامت در محیط ویلایی، از امکانات شهری نیز استفاده کنند. شهر رامسر از نظر شهرسازی یکی از زیباترین شهرهای ایران می‌باشد.

انواع ویلا در رامسر

به دلیل تعداد و تنوع زیاد مسافران و گردشگران رامسر، ویلا سازی در این شهر بسیار رونق دارد و این ویلاها برای سلایق مختلف و گوناگون مسافران به انواع مختلفی ساخته شده اند. انواع مختلف ویلاهای رامسر شامل: ویلاهای عادی، آپارتمانی، لوکس، کاخ ویلا و باغ ویلا می‌باشند.