رزرو آنلاین ویلا سوییت و اقامتگاه بوم گردی
شهرهای مورد علاقت رو پیدا کن
*با انتخاب تاریخ رفت و برگشت قیمت های دقیق تری برای شما محاسیه خواهد شد

اجاره و رزرو اقامتگاه در لاهیجان


مرتب سازی : پیش فرض | ارزان ترین | گران ترین ۱۷ اقامتگاه یافت شد

بیشتر بخوانید

 

لاهیجان

برای اجاره و رزرو اقامتگاه در لاهیجان که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ضدعفونی شده‌اند، می‌توانید از سایت چتراتا اقدام نمایید.

لاهیجان شهر چای و ابریشم، که از آمار بدست آمده از سومری ها حاکی از آن است که لاهیجان از قدیمی ترین شهرهای گیلان است و بناهای اولیه ی آن قلعه ای است که در فاصله ی شش کیلومتری شرق لاهیجان در زمان اشکانیان با نام کهندژ ساخته شده است و لقب پایتخت گردشگری جهان اسلام نام گرفته است. کشت چای و تجارت ابریشم و کنف به جز دیگر محصولات کشاورزی این شهر را متمایز از هفت اقلیم دیگر گیلان می کند. چای لاهیجان که بخاطر تندی و عطرش شناخته می شود در نزد مردم جهان به خصوص ایرانیان نوشیدنی محبوبی است و اولین بار در سال 1902 توسط کاشف السلبطیه کاشت شد. این شهر به واسطه‌ی قرار گرفتنش در کناره های کوه ها با تپه های قرین با چای هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند .

لاهیجان از شمال به دریای خزر و از شرق به لنگرود و از جنوب به دیلمان و از سمت غرب سیاهکل وآستانه اشرفیه محدود می شود. لاهیجان دارای بیست و شش اثر تاریخی ثبت شده است که چهار پادشاهان، بقعه شیخ زاهد گیلانی، حمام گلشن و غیره از مهم ترین بناهای تاریخی این شهرستان می باشد .

از مکان های طبیعی و تفریحی این دیار می توان به شیطان کوه، بام سبز، استخر لاهیجان تالاب بین المللی امیر کلایه و سوستان که زیستگاه انواع پرندگان، خزندگان، ماهیان و دوزیستان و غیره می توان اشاره داشت که هر ساله پذیرای حدود دو میلیون گردشگر است و غیر از چای، پنبه، کنف و محصولات کشاورزی کلوچه مهم ترین ره آورد این شهر است به دلیل سابقه ی طولانی شهرت زیادی یافته است .

ما به شما این اطمینان را میدهیم که با رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه چتراتا ، اقامتگاهی امن و پاکیزه با رعایت کامل پروتوکل‌های بهداشتی در اختیار خواهید داشت.